Dlaczego u nas?

Dlaczego u nas?

Język angielski to współczesna lingua franca – plasuje się na pierwszym miejscu pod względem liczby ludzi, którzy się nim porozumiewają: 1 755 mln; kolejnym europejskim językiem jest hiszpański: niemal 400 mln ludzi.

Znajomość angielskiego ułatwia podróżowanie, studia i pracę za granicą, ale też nadążanie za trendami czy nowinkami technicznymi; znajomość kultury brytyjskiej czy amerykańskiej ułatwia jeszcze więcej, ale nie zawsze wystarcza. Od dłuższego czasu pracodawcy oczekują bardzo dobrej znajomości przynajmniej 2 języków obcych – my oferujemy 3, a do tego poznanie realiów ich obszarów.

 

spec

 

PRACA DLA POLIGLOTÓW – (…) Język angielski jest w tej branży tylko jednym z warunków powodzenia. (…) Wśród szczególnie poszukiwanych są również: niemiecki, francuski i hiszpański. (…) Pracodawcy z SCC coraz częściej poszukują konsultantów, którzy znają przynajmniej dwa języki obce, co najmniej na poziomie C1, czyli zaawansowanym. (…) To szansa nie tylko dla specjalistów z danej branży, ale i filologów.
„Znajdź pracę w centrach usług wspólnych”, Eurostudent. Magazyn akademicki, nr 220 (listopad 2013)

 

Z humanistów głównie filolodzy mają szanse na pracę w wyuczonym zawodzie za godziwe wynagrodzenie
„Perspektywy młodych na rynku pracy”, Eurostudent. Magazyn akademicki, nr 227 (czerwiec 2014)

 

(…) duże możliwości zatrudnienia daje branża outsourcingowa. – Jeśli chodzi o stałe zatrudnienie, „elitą” są najczęściej studenci i absolwenci większości filologii obcych.
„Rynek pracy dla absolwentów”,  Eurostudent. Magazyn akademicki, nr 237 (czerwiec 2015)